Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w akcji zbiórki plastikowych zakrętek  – Wrzuć korek w nasz worek. Koordynatorem akcji był Szkolny Wolontariat, który ogłosił zbiórkę w formie konkursu dla klas.  Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów, ich rodziców i nauczycieli udało się zebrać 137 kg tego cennego surowca. Akcja miała na celu uwrażliwienie wszystkich i pokazanie, że pomagać możemy także w ten sposób – zbierając nikomu niepotrzebne zakrętki. Pamiętamy, że zbiórki zakrętek pomagają dofinansować zakup wózków inwalidzkich, protez  i sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci i dorosłych, dzięki czemu zyskują oni szanse na lepsze życie. Dodatkowo korzysta na tym środowisko. Zakrętki zostały przekazane mamie Mateusza Przybylaka.

Laureaci konkursu:
I miejsce –  klasa 1A
II miejsce zajęła –  I C

Dodatkowo wyróżniono dwie uczennice: Julię Bidzińską oraz Julię Wróblewską.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za  przyłączenie się do akcji, za dar Waszych cieplutkich serc.