Szkolny Wolontariat PZS nr 2 w Sieradzu po raz kolejny przeprowadził akcję charytatywno-ekologiczną polegającą na zbiórce plastikowych nakrętek. Celem przedsięwzięcia było niesienie pomocy potrzebującym oraz promowanie postaw proekologicznych wśród młodzieży.
W akcję aktywnie zaangażowali się uczniowie PZS nr 2 w Sieradzu, nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Zebrane nakrętki zostały przekazane na wsparcie osób potrzebujących.
Zbiórka cieszyła się dużym zainteresowaniem i pokazała, że nawet niewielkie działania mogą przynieść realną pomoc. Akcja była również okazją do kształtowania świadomości ekologicznej oraz rozwijania wśród uczniów empatii i odpowiedzialności społecznej.
Szkolny Wolontariat dziękuje wszystkim osobom, które włączyły się do akcji.