facebook
Z S P  N R   2   n a   F a c e b o o k ' uPromocja
F I L M Y   P R O M O C Y J N E:

Technik żywienia i usług gastronomicznych


Projekt
P R O J E K T   U N I J N Y :

Patronat
Certyfikat
CERTYFIKAT dla Promujących Zdrowie:

main
main

Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady z Biologii OLIMPUS

Dnia 26.03.21 odbyła się on-line przedmiotowa olimpiada OLIMPUS z biologii. W Olimpiadzie wzięło udział 23 uczniów klas pierwszych Technikum.
Najwyższy wynik punktowy ze wszystkich uczniów naszej szkoły zdobyła Paulina Bronka z klasy 1A co dało jej 28 miejsce na 96 w ogólnopolskim rankingu. Drugie miejsce w naszej szkole zajęła Klaudia Korzeniewska z klasy 1A, która uplasowała się na 30 pozycji na 96 w ogólnopolskim rankingu. Trzecie miejsce należy do Oliwii Pawlak z kasy 1B (33 miejsce w rankingu ogólnym).
Pozostali uczestnicy również spisali się świetnie !
Serdeczne gratulacje !
p. Marta Sitarek, 12.05.2021 r.

Tymczasowy Rozkłady Jazdy Autobusów

W okresie nauczania hybrydowego oraz przywrócenia nauczania stacjonarnego (17.05-25.06) PKS Sieradz doraźnie wprowadziło zmieniony rozkład jazdy.

rozdkład jazdy
11.05.2021 r.

Zrób coś dla Ziemi

W akcji Zrób coś dla Ziemi wzięło kilkunastu uczniów z naszej szkoły. Uwiecznili efekty swoich działań na zdjęciach, które teraz przedstawiamy z dumą.
To wy jesteście przyszłością tego świata!
- dziękuję wszystkim za udział w obchodach Dnia Ziemi.
p. Marta Sitarek, 08.05.2021 r.

Nagrody dla najaktywniejszych absolwentek - członków TWI „Zamkowa 15” i Szkolnego Wolontariatu

Zarząd Towarzystwa Wspierania Inicjatyw „Zamkowa 15” uhonorował nagrodami książkowymi najaktywniejszych członków i wolontariuszy. Pandemia uniemożliwiła normalne funkcjonowanie, ale tegoroczne absolwentki klas 4G i 4L pracowały bardzo aktywnie przez 2,5 roku. Brały udział w przygotowywaniu wyprawek dla polskich dzieci ze Wschodu, paczek dla kombatantów, zbiórek na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Dzieci i Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego Oddział w Sieradzu, prowadziły też zbiórki makulatury i zakrętek, organizowały kiermasze. Wzięły udział w przygotowaniu Koncertu charytatywnego Pomóżmy Monice i Mateuszowi.
30 kwietnia nagrody odebrało aż 14 absolwentek! Jeszcze nigdy w 13-letniej historii TWI „Zamkowa 15” nie była to tak liczna grupa!
Lista nagrodzonych: Katarzyna Janik, Kinga Kikowska, Wiktoria Kopacka, Milena Mazur, Klaudia Śniegula, Justyna Walczak i Natalia Wolarz z kl. 4G oraz Patrycja Szałek, Jesika Stolecka, Patrycja Tomczyk, Milena Walczak, Magdalena Wojtkiewicz, Alicja Zdunek i Weronika Zwierzak z kl. 4L.
07.05.2021 r.

Zrób coś dla Ziemi

Z okazji obchodów "Dznia Ziemi" przypadającego na 22. kwietnia, zapraszamy do wzięcia udziału w akcji pt. "Zrób coś dla Ziemi".
Szczegóły akcji zamieszczone zostały na poniższym plakacie;
p. Marta Sitarek, 22.04.2021 r.

Wyniki konkusu językowego

Wyniki konkursu zorganizowanego przez Zespół Języków Obcych "Przyjście wiosny":
1. Maria Bilska 2H
2. Klaudia Mielczarek 3D
3. Martyna Olejniczak 3H
wyróżnienie: Patrycja Jakubowska 2A
Gratulujemy!
Nagrody i dyplomy zostana wręczone podczas uroczystości rozdania świadectw.
31.03.2021 r.

Sukces Jakuba Wańdocha, ucznia klasy 3D

Jakub Wańdoch - uczeń kl. III D - technik ekonomista, zakwalifikował się do Ogólnopolskiego Finału Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo - Menedżerskich.
Serdecznie gratulujemy!!!
Za przygotowanie i opiekę dziękujemy pani Renacie Miśkiewicz.
31.03.2021 r.