facebook
Z S P  N R   2   n a   F a c e b o o k ' uPromocja
F I L M Y   P R O M O C Y J N E:

Technik Reklamy


Technik Gastronom


Technik Hotelarz
Projekt
P R O J E K T   U N I J N Y :


Patronat


Certyfikat
CERTYFIKAT dla Promujących Zdrowie:

Avatar
ZSP NR 2 w Sieradzu

tarcza

Kontakt:


www.zamkowa15.edu.pl

zsznr2sieradz@poczta.onet.pl

43 827-15-36 / 43 827-40-40

98-200 Sieradz, ul.Zamkowa 15, woj.łódzkie, PL


Misja szkoły:
„Pragniemy w atmosferze zaufania, odpowiedzialności i kreatywności wspierać uczniów w drodze do sukcesu.”


Kalendarz roku szkolnego
Klauzula RODO
Klauzula RODO - wizerunek
Zasady przetwarzania danych osobowych

Komunikaty:


Zamieszczono nowy plan lekcji na rok szkolny 2019/2020, który obowiązuje od 18. listopada 2019 r.

Przypominamy, iż plan lekcji w ciągu roku szkolnego podlega modyfikacjom, dlatego prosimy o stałe śledzenie jego zmian w tablicy ogłoszeń v-ce Dyrektora i na stronie internetowej szkoły.

13.11.2019 r.
main

Konkurs „Znam swój język ojczysty”

21 lutego po raz trzeci odbył się w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Sieradzu konkurs dla młodzieży „Znam swój język ojczysty”.
Jego celem było promowanie poprawnej polszczyzny i bogactwa języka polskiego, kształtowanie świadomych, twórczych postaw, doskonalenie umiejętności posługiwania się językiem ojczystym oraz uczczenie Światowego Dnia Języka Ojczystego ustanowionego przez UNESCO w 1999 roku. Konkurs polegał na pisemnym wykonaniu zadań z zakresu poprawności językowej, umiejętności logicznego i przejrzystego formułowania myśli oraz znajomości literatury pięknej.
Naszą szkołę reprezentowały: Nikola Ciołek z kl. 1A i Maria Ubycha z kl. 1G.
24.02.2020 r.

Dzień Liczby Pi

Z okazji zbliżającego się Dnia Liczby Pi Zespół Nauczycieli Matematyki zaprasza do udziału w III edycji szkolnego konkursu matematycznego PARASOLA.
Konkurs odbędzie się w dniu 12 marca o godzinie 10:40 w sali nr 07. Zadania konkursowe dotyczą zagadnień z zakresu funkcji kwadratowej (poziom podstawowy z elementami rozszerzenia). Podczas konkursu nie można korzystać z tablic matematycznych ani kalkulatora.
Zgłoszenia do konkursu przyjmują nauczyciele matematyki do dnia 9 marca.


Malwina Jasek, 22.02.2020 r.

Walentynki 2020

Dnia 14. lutego w naszej szkole za sprawą Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole odbyło się stoisko walentynkowe, gdzie uczniowie mogli zakupić pyszne domowe ciasta i babeczki. Poza tym Samorząd zorganizował pocztę walentynkową, a ilość oddanych Walentynek przerosła nasze oczekiwania. W sprzedaży Samorząd wsparły uczennice klasy 1A: Gosia Zarębska i Natalia Klimas.
Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za zainteresowanie.

Samorząd Uczniowski, 22.02.2020 r.

Wystawa rysunków uczennicy klasy 2G, Katarzyny Kurp

13 lutego br. otwarto wystawę prac uczennicy klasy 2G, Katarzyny Kurp. Katarzyna przedstawiła rysunki wykonywane od gimnazjum do chwili obecnej, zrealizowane zarówno w ołówku, jak i w kredce. Wystawa zatytułowana „Wieczorem …” jest kolejnym przedsięwzięciem podjętym przez Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Zamkowa 15.
20.02.2020 r.

Finały Powiatowej Licealiady

Drużyna dziewcząt ZSP Nr 2 w Sierazu zajęła II miejsce w Finale Powiatowej Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt.

Skład drużyny:
1. Agata Marczyńska
2. Katarzyna Misiak
3. Patrycja Krawczyńska
4. Daria Kudanowska
5. Karina Kaczmarek
6. Maja Krauz
7. Martyna Szymczak
8. Martyna Wieczorek
9. Oliwia Ogrodowczyk
10. Oliwia Kubiak
11. Paulina Grabowska
18.02.2020 r.

Wycieczka przedmiotowa do WART MILK

W dniu 5 lutego 2020 roku klasa 2G wraz z opiekunami Panią Lillą Ubychą Chwalęcką i Panią Marleną Woźniak odbyła wycieczkę przedmiotową do Sieradzkiej Spółdzielni Mleczarskiej WART MILK. Podczas pobytu zostaliśmy oprowadzeni po przedsiębiorstwie. Poznaliśmy proces produkcji mleka i zobaczyliśmy proces produkcji śmietanki 18% (od odbioru mleka do pakowania mleka na palety i przewożenie ich do magazynu). Następnie spotkaliśmy się z Panią Irena Miedzińską – prezesem spółdzielni. Pani prezes opowiedziała nam historię mleczarni, sposób działania jej na obecnym rynku oraz zapoznała nas z produktami firmowymi. Zostaliśmy poczęstowani różnymi produktami oraz otrzymaliśmy upominki promocyjne w postaci książek kucharskich stworzonych przez WART MILK w Sieradzu.
10.02.2020 r.