Avatar
ZSP NR 2 w Sieradzu

tarcza

Kontakt:


www.zamkowa15.edu.pl

zsznr2sieradz@poczta.onet.pl

43 827-15-36 / 43 827-40-40

98-200 Sieradz, ul.Zamkowa 15, woj.łódzkie, PLmain

Sudoku dla Niepodłegłej

8 listopada 2019 r. odbyła się po raz drugi w naszej szkole akcja „Sudoku dla Niepodłegłej”.
W konkursie wzięło udział 46 uczniów z klas Technikum i Branżowej Szkoły I stopnia. Uczestnicy w ciągu 45 minut rozwiązali bezbłędnie 37 plansz Sudoku o różnym poziomie trudności - za 1 lub 2 punkty. W rywalizacji indywidualnej najwięcej Sudoku rozwiązały: Marzena Toruńska z klasy 2D i Wiktoria Kopacka z klasy 3G, zajmując ex aequo I miejsce. Obie uzyskały po 4 punkty. II miejsce zajęła Patrycja Idziek z klasy 4L, zdobywając 3 punkty.
W rywalizacji zespołowej klasyfikacja przedstawia się następująco: I miejsce - klasa 2D, II miejsce - klasa 4D, III miejsce - klasa IV L. Marzena, Wiktoria i Patrycja w nagrodę otrzymały puzzle, a klasy - kupony na niepytanie.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za podjęcie wyzwania „dla Niepodległej” i zapraszamy na kolejną edycję Sudoku w przyszłym roku.

20.11.2019 r.

Akcja honorowego krwiodawstwa

W dniu 6 listopada 2019 roku uczniowie naszej szkoły mogli wziąć udział w akcji honorowego krwiodawstwa i oddać krew dla Moniki Łabudy chorującej na nowotwór złośliwy tkanek miękkich. Aż 34 osoby okazały swoje serce chcąc wziąć udział w tym szczytnym przedsięwzięciu. I choć nie wszystkim udało się oddać krew ze względów zdrowotnych, dziękujemy tym, którzy zareagowali na nasz apel. Były to osoby z klas: 4D, 4G, 3L, 3G.
18.11.2019 r.

Zawody sportowe w piłce ręcznej dziewcząt

W dniu 7 listopada odbyły się zawody sportowe na szczeblu powiatowym pilka ręczna dziewcząt. Uczestniczyło 5 szkół z naszego powiatu.
Nasza szkoła zajęła 3 miejsce. Szkole reprezentowały następujące osoby: Brzezińska Oliwia, Chudzia Natalia, Domańska Zuzanna, Dziuba Oliwia, Grabowska Paulina, Janiszewska Aleksandra, Kaczmarek Karina, Kałuzińska Julia, Kaźmierczak Kinga, Krawczyńska Patrycja, Stolecka Justyna, Wrąbel Wiktoria, Zuzka Karolina.
Opiekun: Trojszczak Robert
16.11.2019 r.

Armagedon Sieradz - Bieg z Przeszkodami

W Ośrodku Wypoczynkowym Sieradz-Męka zorganizowano Bieg Przełajowy z Przeszkodami zwany Armagedonem.
Zadaniem uczestników biegu jest pokonanie około 30 przeszkód rozstawionych po trasie biegu i ukończenie go z jak najlepszym wynikiem. Trasa liczyła 6 km.
Z naszej szkoły w tak trudnym biegu wystartował i dobiegł do mety Jakub Majcherczyk z klasy 2a.

Robert Brzeziecki, 16.11.2019 r.