facebook
Z S P  N R   2   n a   F a c e b o o k ' u :Promocja
F I L M Y   P R O M O C Y J N E:

Technik Reklamy


Technik Gastronom


Technik Hotelarz
Projekt
P R O J E K T   U N I J N Y :


Patronat


Certyfikat
CERTYFIKAT dla Promujących Zdrowie:

Turniej tenisa stołowego

W dniu 24.04.2019 r. odbył się międzyhufcowy Turniej Tenisa stołowego, przeprowadzony w Zespole Szkół im. Marii Grzegorzewskiej w Zduńskiej Woli. Głównym celem zorganizowanego przez Hufiec Pracy turnieju była popularyzacja gry w tenisa stołowego oraz aktywne spędzanie czasu wolnego.
W turnieju uczestniczyli reprezentanci naszej szkoły: Natalia Owczarek, Paulina Owczarek z klasy II a, Michał Sowała, Dawid Krajewski z kl. III a, oraz Zawieja Patrycja z kl. I a. Trzecie miejsce w turnieju zajęła Natalia Owczarek.
07.05.2019r.

Najsprawniejszy w zawodzie 2019

W dniu 25 kwietnia 2019 roku w Łodzi odbył się wojewódzki etap konkursu „Najsprawniejszy w zawodzie 2019” w kategorii konkursowej prawo pracy i przestrzeganie przepisów BHP. Testy przygotowywali specjaliści BHP i prawa pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi, którzy wsparli działania ŁWK OHP związane z organizacją i przebiegiem konkursu.
Młodzież wykazała się bardzo wysokim poziomem wiedzy i potrzebna była dogrywka w celu wyłonienia laureatów II i III miejsca. Uczennica klasy II a Zuzanna Makówka zajęła III miejsce. 07.05.2019r.

Najsprawniejszy w zawodzie 2019

Uczniowie klasy III Żaneta Wawrzyniak i Partryk Pasierb zajęli pierwsze miejsce w wojewódzkim etapie konkursu OHP „Najsprawniejszy w zawodzie 2019” w kategorii kucharz, który odbył się w dniu 16.04.2019 roku w Bełchatowie.
Młodzież przystępując do rywalizacji miała możliwość sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności przed czekającym ich egzaminem zawodowym.
Zwycięzcy jadą w maju na ogólnopolski etap konkursu OHP do Gołdapi. 07.05.2019r.

II SZKOLNY KONKURS „O PIÓRO MISTRZA ORTOGRAFII”

Czas na podsumowanie II Szkolnego Konkursu Ortograficznego „O Pióro Mistrza Ortografii”. W Konkursie w tym roku wzięło udział 37 uczniów z różnych klas.
Do II – finałowego etapu dostało się 9 najlepszych uczestniczek: Adriana Janczak, Weronika Kałuzińska, Wiktoria Wiąz, Weronika Budziak (I D), Weronika Płaczek (I G), Katarzyna Janik, Małgorzata Kaczmarek (II D), Patrycja Szałek, Weronika Pietrzak (II L).
I miejsce zajęły uczennice: Patrycja Szałek z klasy II L oraz Małgorzata Kaczmarek z klasy II D.
Na III miejscu natomiast uplasowała się Wiktoria Wiąz z klasy I D.
Laureatki Konkursu otrzymają nagrody i dyplomy.
Gratulujemy naszym szkolnym Mistrzyniom Ortografii! Konkurs został zorganizowany przez Zespół Nauczycieli Języka Polskiego.
07.05.2019r.

Uroczystość pożegnania klas maturalnych 2018/2019

Galeria zdjęć
26.04.2019 r. na sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się uroczystość zakończenia nauki klas maturalnych Technikum.
Najlepszą uczennicą w ZSP Nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Sieradzu ze średnią 5,49 została uczennica kl. IV D – technik ekonomista – Monika Kozielska. Monika otrzymała Medal Primus Inter Pares, świadectwo z biało - czerwonym paskiem, oraz nagrodę Dyrektora Szkoły za bardzo dobre wyniki w nauce, 100% frekwencję przez cztery lata nauki oraz wzorowe zachowanie.
Świadectwo z biało - czerwonym paskiem otrzymała również Katarzyna Morawka uczennica kl 4D za bardzo dobre wyniki w nauce ze średnią 4,81.
Uczniom którzy uzyskali średnią ocen powyżej 4,0 zostały wręczone listy gratulacyjne.


26.04.2019r.


Czytaj więcej artykułów...