Avatar
ZSP NR 2 w Sieradzu

tarcza

Kontakt:


www.zamkowa15.edu.pl

zsznr2sieradz@poczta.onet.pl

43 827-15-36 / 43 827-40-40

98-200 Sieradz, ul.Zamkowa 15, woj.łódzkie, PL


main

Konkurs Matematyczny PARASOLA

Zespół Nauczycieli Matematyki zaprasza uczniów klas drugich i czwartych Technikum do udziału w II edycji szkolnego Konkursu Matematycznego PARASOLA, który odbędzie się w Dniu Liczby Pi tj. 14 marca. Data ta jest związana z przybliżeniem najsłynniejszej liczby świata 3,14.
Zadania konkursowe dotyczą zagadnień z zakresu funkcji kwadratowej (poziom podstawowy z elementami rozszerzenia).
Zgłoszenia do konkursu przyjmują nauczyciele matematyki do dnia 11 marca.
4.03.2019 r.

Turniej Wiedzy Pożarniczej i Ruchu Drogowego „Młodzież zapobiega pożarom”

25 marca 2019 r. uczniowie klasy 4 G: Kamila Plichta, Zuzanna Owczarek, Joanna Zuska, Szymon Płóciennik, Szymon Grzyb oraz uczeń klasy 2 L, Damian Zuska pod opieką p. prof. Jacka Gruszki wzięli udział w eliminacjach miejskich Turnieju Wiedzy Pożarniczej i Ruchu Drogowego „Młodzież zapobiega pożarom”.
Impreza została zorganizowana przez Oddział Zarządu Miejskiego Związku OSP RP w Sieradzu i odbyła się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Sieradzu.
4. miejsce zdobył Szymon Płóciennik, a 5. Damian Zuska.

4.03.2019 r.

Spotkanie TWI Zamkowa 15 z prezes sieradzkiego oddziału PTTK, Wiesławą Sujecką

8 lutego w ramach działalności Towarzystwa Wspierania Inicjatyw Zamkowa 15 odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Ludzie z pasją”.
Tym razem uczniowie naszej szkoły mogli poznać pasje prezes sieradzkiego oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego, pani Wiesławy Sujeckiej.
Pani prezes przybliżyła uczestnikom spotkania historię sieradzkiego oddziału PTTK, zachęcała do wzięcia udziału w imprezach organizowanych przez tą organizację (rajdy i wycieczki) oraz opowiedziała o swoich przygodach związanych z turystyką krajową i zagraniczną.

4.03.2019 r.