main

KADRA PEDAGOGICZNA:


Dyrektor Szkoły:

mgr Magdalena Marciniak


wicedyrektor:

mgr Katarzyna Jaworska-Lisowska


kierownik szkolenia praktycznego:

mgr Marlena Woźniak



NAUCZYCIELE:

A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, Ł, M, N, O, P, R, S, T, U, W, Z
B
1. mgr Magdalena Banaszczyk - matematyka, informatyka, pracownia obsługi informatycznej,
2. mgr Iwona Bednarek - język polski
3. mgr Barbara Boczek - informatyka, przedmioty ogólnozawodowe, techniki biurowepracownia obsługi informatycznej
4. mgr Robert Brzeziecki - wychowanie fizyczne
5. mgr Jolanta Budzisz - wychowanie fizyczne
6. mgr Anna Bzdurska - przedmioty ekonomiczne
D
7. mgr Dariusz Danielewski - religia
8. dr Sylwia Dęga-Frątczak - język polski
9. mgr Aleksandra Dutkiewicz - fizyka, matematyka
F
10. mgr Katarzyna Focht - przedmioty ogólnozawodowe, przedmioty ekonomiczne, przedmioty handlowe
G
11. mgr Jacek Gruszka - historia i społeczeństwo, edukacja dla bezpieczeństwa, przedmioty usług fryzjerskich
12. mgr Monika Grzelak - wychowanie fizyczne
13. mgr Waldemar Grzesiak - historia,, wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa
14. mgr Zofia Grzesiak - podstawy przedsiębiorczości, przedmioty ogólnozawodowe
J
15. mgr Agnieszka Jabłońska-Kubiak - przedmioty logistyczne, przedmioty organizacji reklamy
16. mgr inż. Izabela Jabłońska-Gałaj - chemia, przedmioty hotelarskie, przedmioty gastronomiczne
17. mgr Katarzyna Jaworska-Lisowska - matematyka
18. mgr Paulina Jędras - język angielski
K
19. mgr Malwina Karolczak - matematyka
20. mgr Justyna Kiełek - pedagog
21. mgr Katarzyna Krawczyk - język angielski, język niemiecki
22. mgr Adam Krynicki - geografia
23. mgr Magdalena Krynicka - język angielski
24. mgr Lilianna Krystkiewicz - tyflopedagog
L
25. mgr Urszula Lisowska - wiedza o kulturze, plastyka, przedmioty organizacji reklamy
M
26. mgr Magdalena Maciejewska-Suda - przedmioty usług fryzjerskich
27. mgr Renata Miśkiewicz - przedmioty ekonomiczne, przedmioty handlowe
O
28. mgr Magdalena Obalska-Sobczak - przedmioty gastronomiczne
P
29. mgr Justyna Pasternak - przedmioty hotelarskie, geografia
30. mgr Katarzyna Pastusiak - język angielski
31. mgr Maciej Pawlak - historia i społeczeństwo, przedmioty ogólnozawodowe
32. mgr Anna Piechowiak - matematyka
33. mgr inż.Anna Pietrzak - przedmioty ogólnozawodowe, przedmioty handlowe
34. mgr Jolanta Pietrzak - biblioteka
35. mgr Katarzyna Pilc-Vinci - język polski
36. mgr Monika Plewińska - przedmioty usług fryzjerskich
37. mgr inż. Jadwiga Podsiadła - biologia, przedmioty usług fryzjerskich
38. mgr Marek Przybył - wychowanie fizyczne
S
39. mgr Marta Sitarek - biologia
40. mgr Katarzyna Siwka - przedmioty logistyczne
41. mgr Magdalena Skoczylas - chemia, przedmioty gastronomiczne, przedmioty hotelarskie,
42. mgr Sylwia Smorawska-Gierczyńska - przedmioty handlowe, przedmioty gastronomiczne
43. mgr Marta Sowa - religia
44. mgr inż. Dariusz Szymański - informatyka, przedmioty organizacji reklamy, pracownia obsługi informatycznej
45. mgr Karina Szymczak - język niemiecki
46. mgr Marcin Świniarski - podstawy przedsiębiorczości, przedmioty; ogólnozawodowe, handlowe, logistyczne, organizacji reklamy
T
47. mgr Joanna Tomaszewska - język angielski
48. mgr Lidia Tomaszewska - język angielski
49. mgr Robert Trojszczak - wychowanie fizyczne
U
50. mgr Lilla Ubycha-Chwalęcka - przedmioty gastronomiczne
W
51. mgr Sylwia Wolska-Wojtyniak - nauczyciel współorganizujący
52. mgr Marlena Woźniak - przedmioty gastronomiczne
53. mgr Barbara Wysota - podstawy przedsiębiorczości, przedmioty; ogólnozawodowe, ekonomiczne, handlowe
Ż
54. mgr Janina Żemła - język niemiecki